Hakkımızda

 İŞKAR MAKİNA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.,  Murat İŞKAR tarafından kurulmuş olup müşterilerinin talepleri ve teknolojik gelişmeler ışığında bugünkü konumuna gelmiştir.

 Gelişmiş teknolojik makina parkı ile müşteri taleplerini en hızlı ve hatasız bir şekilde karşılamak firmamızın en önemli misyonu olmuştur. Bu sayede rekabet koşullarından ve Türkiye ekonomisinin bir gerçeği olan ekonomik dalgalanmalarda başarı ile devamlılığını sürdürmeyi sağlamış olup büyüme ivmesini devam ettirmiştir.

 Kalite Türk mallarına talebin her geçen gün biraz daha arttığı dünya pazarında ve ulusal pazarda hizmet veren firmamız Türkiye’nin en büyüğü olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 Firmamızın ana faaliyet konusu;  6 kafa iç zımpara  makinası, Tek kafalı tencere iç zımpara makinaları, Kapak boğma makinaları,Tencere etek kesme makinaları,Çaydanlık kovan kesme makinası,Çaydanlık iç zımpara makinası,Dış gövde polisaj makinası,Çaydanlık ve tencere kapak polisaj makinaları, Cezve otomatik tıraşlama makinası,Cezve parlatma dış polisaj makinası,Cezve taban zımpara makinası,Teflon torna makinası, çizgi makinası ve düdüklü kıvırma makinası üretimini yapmaktadır. 

 Firmamız devamlılığını ve bugünkü konumunu; güven, hızlı hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesine borçludur. Bu anlayış ile siz değerli müşterilerimizle birlikte daha ileriye gidebilmeyi ümit etmekteyiz.

Vizyonumuz, hedeflerimiz; Çağın gereklerine yabancı kalmadan, kendimizi   yarınlara müşteri memnuniyeti ve Pazar maksimizasyonu ile hazırlayarak, ilerlemeyi amaç edinmektir…

En iyi Referanslarımız Müşterilerimizdir….